Regularne posiłki?

Tak, to możliwe!

Pobierz planner zdrowego odżywiania

i zacznij działać już dziś!

Klikając w przycisk wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celu otrzymania praktycznych emaili i informacji handlowych.

Planner zdrowego odżywiania i aktywości fizycznej dla Ciebie

Zacznij działać bez wymówek!

Zaplanuj swoje menu

i jedz posiłki regularnie – na efekty, nie będziesz musiała długo czekać!

Zaplanuj swoje menu

i oszczędzaj swój cenny czas i pieniądze

Umów się na ćwiczenia sama ze sobą

bez wymówek, że nie masz czasu dla samej siebie

Dbaj o siebie każdego dnia

będziesz mieć więcej energii do działania z uśmiechem do twarzy

Iwona Kucharska

Pomagam kobietom poczuć się dobrze w swoim ciele. Nie robię rewolucji w ich życiu, wszystko jest dopasowane do ich stylu życia. Moje Klientki to bardzo różne kobiety. Jedne chcą schudnąć, inne zdrowo się odżywiać czy żyć aktywnie i cieszyć się energią.
Każdej z nich pomagam wpasowując zmiany do ich stylu życia.

Myślałam że jestem beznadziejnym przypadkiem i nie będę potrafiła osiągnąć swoich celów, jakie ustaliłam na początku naszej współpracy (schudnąć ,jeść regularnie i zdrowo). Obecnie odżywiam się w sposób bliski mojemu ideałowi (sporadycznie pozwalam sobie na mały grzeszek kulinarny), nie czuję się ociężała z powodu niewłaściwego odżywiania. Chudnę. Pojawiło się także uczucie lekkości, które wcześniej nie towarzyszyło mi zbyt często. Jestem bardzo bliska swojego celu. Nie  osiągnęłabym tego, co wypracowałyśmy razem inną  formą pracy. Pełen profesjonalizm oraz rzetelna wiedza dietetyczna Iwony sprawiły że bardzo zaangażowałam się w cały proces z przekonaniem że mogę jej zaufać i że wie co robi 🙂

Ania G.

Miałam dość takiego wyglądu, miałam dość użalania się nad sobą, miałam dość wyszukiwania usprawiedliwień i wymówek. Byłam gotowa na zmianę, byłam gotowa na wyzwanie rzucone samej sobie. To był czas na diet coaching.
Muszę przyznać, że nie było łatwo. Nie było łatwo, bo rozwiązań trzeba było szukać w sobie. Bo nie można było narzekać, że „ta paniusia tak mi kazała”. Bo rozwiązania były moje, dopasowane do mojego trybu życia, przez co nie mogły być łatwo odrzucone a już na pewno musiały być wypróbowane.

Nareszcie zaczęłam zrzucać kilogramy i stopniowo mieścić się w ciuchy sprzed ciąży. I co dla mnie najważniejsze BEZ DIETY! Hura! A każda bluzka, którą znowu mogłam założyć była ogromną motywacją

Anna K.-N.

Klikając w przycisk wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celu otrzymania praktycznych emaili i informacji handlowych.

                                                         Copyright  Iwona Kucharska 2017    Polityka prywatności  http://dietcoaching.wroclaw.pl/polityka-prywatnosci/