Zmotywuj się

do zmiany nawyków żywieniowych

i zacznij działać już dziś!

Zobacz korzyści ze zmiany i przekonaj się, że warto. 

Dla samej siebie. 

Klikając w przycisk wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celu otrzymania praktycznych emaili i informacji handlowych.

Ebook Zmotwuj się do zmiany nawyków żywieniowych

Nie czekaj do jutra, poniedziałku, Nowego Roku – zacznij działać już dziś!

Odkryj korzyści ze zmiany i zacznij nad nimi pracować i poczuj się LEKKO

Przekonaj się, że motywacja to nie tylko słowo CHCĘ

Poznaj powody, które trzymają Cię w miejscu i powiedz im STOP

Przekonaj się, że kryzys to nie koniec i zobacz, jak sobie z nim poradzić

Iwona Kucharska

Jako diet coach pomagam kobietom pozbyć się zbędnego balastu i poczuć się dobrze w swoim ciele. Nie proponuję diety.

Działam w oparciu o zmianę nawyków żywieniowych. Nie zrobię też rewolucji w Twoim życiu.  Wszystko jest szytę na miarę  do Twojego stylu życia i Twoich potrzeb.

Moje Klientki to bardzo różne kobiety. Jedne chcą schudnąć, inne zdrowo się odżywiać czy żyć aktywnie i cieszyć się energią.

Przekonaj się sama! 

Myślałam że jestem beznadziejnym przypadkiem i nie będę potrafiła osiągnąć swoich celów, jakie ustaliłam na początku naszej współpracy (schudnąć ,jeść regularnie i zdrowo).

Obecnie odżywiam się w sposób bliski mojemu ideałowi (sporadycznie pozwalam sobie na mały grzeszek kulinarny), nie czuję się ociężała z powodu niewłaściwego odżywiania. Chudnę. Pojawiło się także uczucie lekkości, które wcześniej nie towarzyszyło mi zbyt często. Jestem bardzo bliska swojego celu.

Nie  osiągnęłabym tego, co wypracowałyśmy razem inną  formą pracy. Pełen profesjonalizm oraz rzetelna wiedza dietetyczna Iwony sprawiły że bardzo zaangażowałam się w cały proces z przekonaniem że mogę jej zaufać i że wie co robi 🙂

Ania G.

Miałam dość takiego wyglądu, miałam dość użalania się nad sobą, miałam dość wyszukiwania usprawiedliwień i wymówek. Byłam gotowa na zmianę, byłam gotowa na wyzwanie rzucone samej sobie. To był czas na diet coaching.

Muszę przyznać, że nie było łatwo. Nie było łatwo, bo rozwiązań trzeba było szukać w sobie. Bo nie można było narzekać, że „ta paniusia tak mi kazała”. Bo rozwiązania były moje, dopasowane do mojego trybu życia, przez co nie mogły być łatwo odrzucone a już na pewno musiały być wypróbowane.

Nareszcie zaczęłam zrzucać kilogramy i stopniowo mieścić się w ciuchy sprzed ciąży. I co dla mnie najważniejsze BEZ DIETY! Hura! A każda bluzka, którą znowu mogłam założyć była ogromną motywacją!

Anna K.-N.

Klikając w przycisk wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celu otrzymania praktycznych emaili i informacji handlowych.

                                                         Copyright  Iwona Kucharska 2017    Polityka prywatności  http://dietcoaching.wroclaw.pl/polityka-prywatnosci/